O nas

Grupa Mawen

Niektórzy ludzie mają w sobie pierwiastek, który nie pozwala im stać w miejscu. Powoduje, że ciągle czegoś szukają, gdzieś biegną, coś robią i mają w głowie tysiące wizji. To właśnie ten pierwiastek wyhodował w naszej głowie pomysł by porzucić korporacyjne życie i stworzyć MAWEN. Nasze dziecko urodziło się w 2004 roku i cały czas pięknie się rozwija.

Nasze wartości

  • Prostota

    Logika naszego biznesu jest prosta: chcemy, abyś był zadowolony.
  • Blisko Ciebie

    Przyjemność to zobaczyć Ciebie i Twoich ludzi zadowolonych z naszej pracy. Lubimy słuchać naszych klientów i proponować im rozwiązania, które trafią w ich potrzeby.
  • Pasja

    Pracujemy z pasją. Lubimy to co robimy, a dobre opinie i stale poszerzające się grono klientów motywują nas do dalszych działań. Wytężamy siły i ciężko pracujemy na nasze wspólne zadowolenie. Pamiętamy przy tym, że pracujemy po to, żeby żyć, a nie żyjemy po to by pracować.

Misja

Cenimy jakość. Naszym celem jest oferowanie usług spełniających najwyższe kryteria. Sukces mierzymy nie tylko słupkami programu kalkulacyjnego, ale również zadowoleniem naszych partnerów. Najlepsze rozwiązania i wykwalifikowany zespół ludzi pracujący według najwyższych standardów to cechy wyróżniające nas na rynku.

Damy radę

Pracujemy szybciej i dajemy z siebie więcej. Powiedz nam czego potrzebujesz a my zaproponujemy Ci lepszą ofertę.

Skontaktuj się z nami.

Business people shaking hands in office